English | Deutsch | Partner | Contact | Change timezone
 

Soccer Club Friendly - Livescore, Fixtures and Results

This page displays live, next and previous soccer games

Live games ↓  

Currently no Live games

Next games ↓

Time C L           M S Odds
World - Club Friendly Odds comparision Club Friendly
08/02 15:00 WOR CLUB Kazan   Litex Lovech   NS  
08/02 15:30 WOR CLUB Spartak Moscow   FC Krasnodar   NS  
08/02 16:00 WOR CLUB K. Almaty   FC ViOn Zlate Moravce   NS  
08/02 17:00 WOR CLUB Hacken   Odd Grenland   NS  
09/02 17:00 WOR CLUB Maribor   Trencin   NS  
10/02 13:00 WOR CLUB Oleksandriya   Ruzomberok   NS  
10/02 15:30 WOR CLUB Presov   Vranov   NS  
10/02 16:00 WOR CLUB Dinamo Tbilisi   Slovan Bratislava   NS  
11/02 16:00 WOR CLUB Atyrau   FC ViOn Zlate Moravce   NS  
11/02 16:00 WOR CLUB Sundsvall   Tromsö   NS  
12/02 13:00 WOR CLUB Esbjerg   Ruzomberok   NS  
13/02 09:30 WOR CLUB Dobrovice   FK AS Pardubice   NS  
13/02 10:00 WOR CLUB Chrudim   Hradec Kralove   NS  
13/02 10:00 WOR CLUB S. Bratislava B   Senica   NS  
13/02 11:00 WOR CLUB Lilleström   Sarpsborg 08   NS  
13/02 12:00 WOR CLUB Atvidabergs   Värnamo   NS  
13/02 13:00 WOR CLUB Hacken   Falkenbergs   NS  
13/02 13:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Sandefjord   NS  
27/02 13:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Strømmen   NS  
10/03 18:00 WOR CLUB Jerv   Fredrikstad FK   NS  
20/03 13:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Gais   NS  
28/03 16:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Sarpsborg 08   NS  

Previous games ↓

Time C L           M S Odds
World - Club Friendly Odds comparision Club Friendly
08/02 11:45 WOR CLUB Teteks   Pobeda   NS  
08/02 10:00 WOR CLUB Djurgården   Odense   NS  
07/02 16:00 WOR CLUB Dinamo Moscow 2   0 Anzhi   FT  
07/02 16:00 WOR CLUB Botosani 1   1 Ruzomberok   FT  
07/02 15:30 WOR CLUB Dnipro 1   1 Benfica De Luanda   FT  
07/02 15:00 WOR CLUB Dynamo Kiev 1   0 Suwon   FT  
07/02 15:00 WOR CLUB Bray 2   0 Limerick   FT  
07/02 14:00 WOR CLUB Sparta Prague 4   2 Zilina   FT  
06/02 16:30 WOR CLUB Sundsvall 1   0 Levanger   FT  
06/02 16:30 WOR CLUB Terek 3   0 Plzen   FT  
06/02 16:00 WOR CLUB Slavia Prague   Vysehrad   NS  
06/02 16:00 WOR CLUB Spartak Moscow 2   0 Suwon   FT  
06/02 16:00 WOR CLUB Atvidabergs   Värnamo   NS  
06/02 15:30 WOR CLUB FC Rostov 0   0 Benfica De Luanda   FT  
06/02 15:00 WOR CLUB Ludogorets 0   0 Slovan Bratislava   FT  
06/02 15:00 WOR CLUB Hammarby 0   3 Helsingborg   FT  
06/02 14:00 WOR CLUB NK Zagreb 2   0 Krsko   FT  
06/02 14:00 WOR CLUB Paks   Podbrezova   NS  
06/02 13:00 WOR CLUB Zlin   Senica   NS  
06/02 13:00 WOR CLUB Jihlava 2   1 FK AS Pardubice   FT  
06/02 13:00 WOR CLUB Cracovia   Michalovce   NS  
06/02 13:00 WOR CLUB Teplice 0   1 Varnsdorf   FT  
06/02 13:00 WOR CLUB Belchatow 3   0 Wisla Pulawy   FT  
06/02 12:45 WOR CLUB Steaua Bucharest   Trencin   NS  
06/02 12:00 WOR CLUB Nitra   Znojmo   NS  
06/02 12:00 WOR CLUB Presov   Sandecja   NS  
06/02 11:30 WOR CLUB Falkenbergs   Angelholms   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB Belchatow   LKS Lodz   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB CSKA Moscow   Dacia Kishinev   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB Rosenborg   Byåsen   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB Hradec Kralove   Legnica   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB Stumbras   Suwalki   NS  
06/02 11:00 WOR CLUB Ostrava   FC Spartak Trnava   NS  
06/02 10:00 WOR CLUB Spisska Nova Ves   Kosice   NS  
06/02 10:00 WOR CLUB Skalica   Brno U21   NS  
06/02 10:00 WOR CLUB Zvolen   FK Dukla Banska Bystrica   NS  
06/02 10:00 WOR CLUB MTK Budapest   Mezokovesd-Zsory   NS  
06/02 10:00 WOR CLUB Pisek   Ceske Budejovice   NS  
06/02 03:15 WOR CLUB USA   Canada   NS  
05/02 20:00 WOR CLUB Brann   Jonkopings   NS  
05/02 19:00 WOR CLUB Waterford   Cork City   NS  
05/02 19:00 WOR CLUB Gnistan   Honka   NS  
05/02 18:00 WOR CLUB Shakhtar 2   0 Nk Dinamo Zagreb   FT  
05/02 17:30 WOR CLUB Start 2   1 Viking   FT  
05/02 17:15 WOR CLUB Infonet 5   1 JK Trans Narva   FT  
05/02 17:00 WOR CLUB Bryne 3   0 Vidar   FT  
05/02 17:00 WOR CLUB Lilleström 2   0 Fredrikstad FK   FT  
05/02 17:00 WOR CLUB Hødd 1   2 Kristiansund   FT  
05/02 16:30 WOR CLUB Hartberg 3   0 SC Magna Wr. Neustadt   FT  
05/02 16:00 WOR CLUB Bodo/Glimt 0   1 Tromsö   FT  
05/02 16:00 WOR CLUB Molde 1   1 AIK Stockholm   FT  
05/02 16:00 WOR CLUB Djurgården   Steaua Bucharest   NS  
05/02 16:00 WOR CLUB Trencin 0   0 1.FK Pribram   FT  
05/02 15:30 WOR CLUB Gornik Zabrze 2   1 Wisła Kraków   FT  
05/02 15:00 WOR CLUB Slavia Prague 2   1 Dynamo Kiev   FT  
05/02 15:00 WOR CLUB Slavia Prague   FC Krasnodar   Cancl.  
05/02 15:00 WOR CLUB Spartak Moscow   Suwon   NS  
05/02 15:00 WOR CLUB Legia 2   0 Stabaek   FT  
05/02 15:00 WOR CLUB Nomme Kalju 3   1 JK Sillamae Kalev   FT  
05/02 14:00 WOR CLUB Anif 0   3 Sigma Olomouc   FT  
05/02 14:00 WOR CLUB NK Zavrc 0   2 NK Slaven Koprivnica   FT  
05/02 14:00 WOR CLUB Botosani   Slovacko   NS  
05/02 14:00 WOR CLUB Zrinjski 1   1 NK Celje   FT  
05/02 13:30 WOR CLUB Irtysh Pavlodar 0   3 Bohemians 1905   FT  
05/02 13:00 WOR CLUB Aalborg   Skive   NS  
05/02 13:00 WOR CLUB Liberec 1   2 Vardar   FT  
05/02 11:30 WOR CLUB Strömsgodset   Odd Grenland   NS  
05/02 11:00 WOR CLUB Vejle   Randers   NS  
05/02 11:00 WOR CLUB FC Copenhagen   Malmö   NS  
04/02 17:00 WOR CLUB Djurgården 2   2 Steaua Bucharest   FT  
04/02 17:00 WOR CLUB New England 1   2 Dallas   FT  
04/02 15:30 WOR CLUB New York 5   0 Montreal   FT  
04/02 15:30 WOR CLUB FC Krasnodar 1   1 Lech   FT  
04/02 15:30 WOR CLUB Ranheim 4   0 Stjordals Blink   FT  
04/02 14:00 WOR CLUB NK Olimpija Ljubljana 1   0 Istra 1961   FT  
04/02 13:15 WOR CLUB Metalist Kharkiv 1   1 Dukla Prague   FT  
04/02 13:00 WOR CLUB Hjørring 1   3 Aalborg   FT  
04/02 12:00 WOR CLUB Midtjylland 2   2 IFK Göteborg   Pen.  
03/02 18:00 WOR CLUB Degerfors IF 2   0 Forward   FT  
03/02 18:00 WOR CLUB Fortuna 05 1   6 Wiener   FT  
03/02 17:00 WOR CLUB Plzen 2   0 Stabaek   FT  
03/02 17:00 WOR CLUB Hacken 1   0 Gais   FT  
03/02 17:00 WOR CLUB Verl   Bielefeld   NS  
03/02 17:00 WOR CLUB Pogon Szczecin 3   2 Trencin   FT  
03/02 17:00 WOR CLUB Bielefeld   Verl   NS  
03/02 17:00 WOR CLUB Domazlice 0   2 Sokolov   FT  
03/02 16:30 WOR CLUB Partizan 0   0 Ufa   FT  
03/02 16:00 WOR CLUB Trinec 6   1 Petrkovice   FT  
03/02 15:30 WOR CLUB Anzhi 0   2 Jiangsu Shuntian   FT  
03/02 15:30 WOR CLUB Dnipro 1   0 Haugesund   FT  
03/02 15:30 WOR CLUB Presov 2   0 Lipany   FT  
03/02 15:30 WOR CLUB Sparta Prague 1   1 Dinamo Moscow   FT  
03/02 15:00 WOR CLUB Kuban 2   1 FK Rad   FT  
03/02 15:00 WOR CLUB Ludogorets 0   0 FC Zbrojovka Brno   FT  
03/02 15:00 WOR CLUB Wisla Pulawy 2   2 Hlucin   FT  
03/02 14:30 WOR CLUB CS U Craiova 0   0 Slovan Bratislava   FT  
03/02 14:30 WOR CLUB Hammarby 4   1 Halmstad   FT  
03/02 14:00 WOR CLUB Zrinjski 0   0 Novigrad   FT  
03/02 14:00 WOR CLUB NK Zavrc 2   0 Verzej   FT  
03/02 13:00 WOR CLUB Gorica 1   2 NK Inter Zapresic   FT  
03/02 13:00 WOR CLUB NK Lokomotiva Zagreb   Segesta   NS  
03/02 13:00 WOR CLUB Michalovce 4   0 Lokomotiva Kosice   FT  
03/02 13:00 WOR CLUB Ujpest 1   0 Szigetszentmiklosi   FT  
03/02 13:00 WOR CLUB Zeljeznicar   ECOS Vitez   NS  
03/02 12:00 WOR CLUB Myjava   Borcice   NS  
03/02 12:00 WOR CLUB Honved   Szeged   NS  
03/02 12:00 WOR CLUB FC Minsk   Zalgiris   NS  
03/02 12:00 WOR CLUB Frydek-Mistek   Skalica   NS  
03/02 11:00 WOR CLUB Znojmo   Ruzomberok   NS  
03/02 11:00 WOR CLUB Zaglebie Sosnowiec   Stal Mielec   NS  
03/02 11:00 WOR CLUB Habitfarm Javor   Sp. Subotica   NS  
03/02 11:00 WOR CLUB Javor   Sp. Subotica   NS  
03/02 11:00 WOR CLUB Tychy   Odra Opole   NS  
03/02 10:00 WOR CLUB FK AS Pardubice   Liberec U21   NS  
03/02 10:00 WOR CLUB Ceske Budejovice   Zilina   NS  
03/02 10:00 WOR CLUB Videoton   Siofok   NS  
03/02 09:00 WOR CLUB Shijiazhuang   Partizan   NS  
03/02 09:00 WOR CLUB Warta   Legia II   NS  
02/02 19:45 WOR CLUB Dundalk   Cliftonville   NS  
02/02 17:30 WOR CLUB Young Boys 5   0 Le Mont   FT  
02/02 16:30 WOR CLUB Greve 2   0 Elite 3000   FT  
02/02 16:00 WOR CLUB FC Rostov 3   0 Jiangsu Shuntian   FT  
02/02 15:30 WOR CLUB Jagiellonia 2   3 Botosani   FT  
02/02 15:30 WOR CLUB Bohemians 1905 0   1 CSMS Iasi   FT  
02/02 15:00 WOR CLUB Karpaty 2   1 Slovacko   FT  
02/02 15:00 WOR CLUB Maribor   Kapfenberger SV Superfund   NS  
02/02 14:30 WOR CLUB Cukaricki 1   0 Korona   FT  
02/02 14:00 WOR CLUB Vaduz 1   2 SC Austria Lustenau   FT  
02/02 14:00 WOR CLUB NK Olimpija Ljubljana 0   1 Gyirmot   FT  
02/02 14:00 WOR CLUB Basel 4   2 Xamax   FT  
02/02 14:00 WOR CLUB Rabotnicki 0   1 Sigma Olomouc   FT  
02/02 13:00 WOR CLUB CFR Cluj 3   1 Atlantas   FT  
02/02 13:00 WOR CLUB Dinamo Bucharest 1   0 Ruch   FT  
02/02 13:00 WOR CLUB NK Split 0   0 Liberec   FT  
02/02 13:00 WOR CLUB Ostrava   Vlasim   NS  
02/02 11:30 WOR CLUB Hougang United   Young Lions   NS  
02/02 11:00 WOR CLUB Surdulica   Borac   NS  
02/02 10:00 WOR CLUB Ploiesti   Korona   NS  
02/02 10:00 WOR CLUB Nitra   FK DAC 1904 Dunajska Streda   NS  
02/02 10:00 WOR CLUB Karvina   Senica   NS  
01/02 20:00 WOR CLUB Brann   Elfsborg   NS  
01/02 15:30 WOR CLUB Slavia Prague 3   1 Lech   FT  
01/02 15:00 WOR CLUB Walbrzych 2   1 Kluczbork   FT  
01/02 13:00 WOR CLUB Molde 1   2 Samara   FT  
01/02 10:00 WOR CLUB Istra 1961   Gyirmot   NS  
01/02 09:00 WOR CLUB Midtjylland   AIK Stockholm   NS  
01/02 02:00 WOR CLUB Sporting Cristal   Wanderers   NS  
31/01 19:00 WOR CLUB Plzen   Legia   NS  
31/01 19:00 WOR CLUB Stabaek   Terek   NS  
31/01 15:30 WOR CLUB Sparta Prague 0   1 Dnipro   FT  
31/01 14:30 WOR CLUB Hammarby 0   2 Östersunds   FT  
31/01 14:00 WOR CLUB Bohemians D. 0   2 Shelbourne   FT  
31/01 13:00 WOR CLUB Winterthur 0   3 St. Gallen   FT  
31/01 12:30 WOR CLUB RB Leipzig   Teplice   NS  
31/01 03:00 WOR CLUB Los Angeles   Shirak Gyumri   NS  
30/01 18:00 WOR CLUB Śląsk Wrocław 3   0 Belchatow   FT  
30/01 16:00 WOR CLUB Union Berlin 5   0 Austria Salzburg   FT  
30/01 15:00 WOR CLUB Jagiellonia 3   4 Slovacko   FT  
30/01 15:00 WOR CLUB Young Boys 3   1 Wohlen   FT  
30/01 14:00 WOR CLUB Sundsvall 2   1 IF Brommapojkarna   FT  
30/01 14:00 WOR CLUB Kaiserslautern   Zurich   NS  
30/01 14:00 WOR CLUB IFK Göteborg 1   0 Sarpsborg 08   FT  
30/01 13:10 WOR CLUB Freiburg 1   3 Grasshoppers   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Salzburg 1   1 Sandhausen   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Rapid Vienna 2   2 Bohemians 1905   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Lokomotiv Plovdiv   Bekescsaba 1912   NS  
30/01 13:00 WOR CLUB Jihlava   MTK Budapest   NS  
30/01 13:00 WOR CLUB Bochum   Duisburg   NS  
30/01 13:00 WOR CLUB AC Wolfsberger 2   0 Domzale   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB St. Pauli 2   4 Aalborg   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Ufa 2   0 CFR Cluj   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Mjondalen 3   1 Tonsberg   FT  
30/01 13:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Varbergs Bois Fc   NS  
30/01 13:00 WOR CLUB Helsingborg 3   0 Halmstad   FT  
30/01 12:30 WOR CLUB Furth   Karlsruher   NS  
30/01 12:30 WOR CLUB Amkar   Zilina   NS  
30/01 12:30 WOR CLUB 1. FC Nürnberg   Unterhaching   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Nordsjaelland   Roskilde   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB NK Krka   NK Slaven Koprivnica   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Vasas   Balmazujvaros   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Michalovce   Presov   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Angelholms   Tvaakers   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Gefle   Djurgården   NS  
30/01 12:00 WOR CLUB Honved   Szigetszentmiklosi   NS  
30/01 11:00 WOR CLUB Naestved   Hellerup   NS  
30/01 11:00 WOR CLUB Videoton   DEAC   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB NK Celje   NK Zagreb   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB DVTK   Mezokovesd-Zsory   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB Slovan Bratislava   Sered   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB Teplice   FK Usti nad Labem   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB Vasas   Siofok   NS  
30/01 10:00 WOR CLUB Sokolov   Hradec Kralove   NS  
30/01 09:30 WOR CLUB Ceske Budejovice   Zizkov   NS  
30/01 09:00 WOR CLUB Frydek-Mistek   Hlucin   NS  
30/01 08:00 WOR CLUB Sparta Prague U21   Kraluv Dvur   NS  
29/01 18:00 WOR CLUB Bodo/Glimt 2   0 Start   FT  
29/01 18:00 WOR CLUB Tromsö 3   2 Alta   FT  
29/01 17:30 WOR CLUB Malmö 1   0 Fremad Amager   FT  
29/01 17:30 WOR CLUB Östers   Falkenbergs   NS  
29/01 17:00 WOR CLUB Austria Wien 3   1 Basel   FT  
29/01 17:00 WOR CLUB Sturm 0   1 Steaua Bucharest   FT  
29/01 17:00 WOR CLUB Notodden 3   3 Strømmen   FT  
29/01 16:30 WOR CLUB GKS Jastrzebie 4   1 Pszczyna   FT  
29/01 16:00 WOR CLUB Ljungskile   Stenungsunds   NS  
29/01 16:00 WOR CLUB Salzburg 0   1 Mlada Boleslav   FT  
29/01 15:30 WOR CLUB FC Flora Tallinn 1   0 Nomme Kalju   FT  
29/01 15:00 WOR CLUB Nk Dinamo Zagreb 2   1 Piast   FT  
29/01 15:00 WOR CLUB Slavia Prague 1   0 Suwon   FT  
29/01 14:00 WOR CLUB Biel   Thun   NS  
29/01 14:00 WOR CLUB Silkeborg 8   1 Odder   FT  
29/01 14:00 WOR CLUB Schaffhausen 0   2 Vaduz   FT  
29/01 13:30 WOR CLUB NK Rudar 5   2 Radomlje   FT  
29/01 13:00 WOR CLUB CFR Cluj 1   3 Partizan   FT  
29/01 13:00 WOR CLUB Esbjerg   Hjørring   NS  
29/01 13:00 WOR CLUB Sturm 2   3 NK Split   FT  
29/01 12:00 WOR CLUB Cukaricki   Kolubara   NS  
29/01 12:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   HamKam   NS  
29/01 12:00 WOR CLUB Gyirmot   Myjava   NS  
29/01 12:00 WOR CLUB Nitra   Ritzing   NS  
29/01 11:30 WOR CLUB FC Copenhagen   Lyngby   NS  
29/01 11:00 WOR CLUB Randers   Horsens   NS  
28/01 19:00 WOR CLUB Raja Casablanca (Mar)   Misr Lel Makasa   NS  
28/01 16:00 WOR CLUB Kazan 0   1 Gornik Leczna   FT  
28/01 16:00 WOR CLUB Linense 0   1 Puskás Academy   FT  
28/01 16:00 WOR CLUB CS U Craiova   MTK Budapest   NS  
28/01 16:00 WOR CLUB Botosani 2   1 Bekescsaba 1912   FT  
28/01 16:00 WOR CLUB Dinamo Bucharest 1   1 Ural   FT  
28/01 15:00 WOR CLUB La Hoya Lorca 0   1 Cracovia   FT  
28/01 13:00 WOR CLUB Vlasim   Ruzomberok   NS  
28/01 13:00 WOR CLUB Ried   Zaglebie   NS  
28/01 11:30 WOR CLUB Renova   Euromilk   NS  
28/01 10:00 WOR CLUB Sezimovo Usti   FC Spartak Trnava   NS  
27/01 18:00 WOR CLUB Wiener Viktoria 3   2 Klingenbach   FT  
27/01 18:00 WOR CLUB Westfalia Herne 0   4 KFC Uerdingen   FT  
27/01 18:00 WOR CLUB Union Berlin   FK AS Pardubice   Cancl.  
27/01 17:30 WOR CLUB Zehlendorf 3   3 Rathenow   FT  
27/01 17:00 WOR CLUB Kalsdorf 1   1 Frohnleiten   FT  
27/01 16:00 WOR CLUB Slavia Prague   Dynamo Kiev   NS  
27/01 15:00 WOR CLUB Slavia Prague 5   1 Jiangsu Shuntian   FT  
27/01 15:00 WOR CLUB Dynamo Kiev 2   0 Lech   FT  
27/01 15:00 WOR CLUB Sparta Prague 1   1 Pandurii Tg. Jiu   FT  
27/01 14:00 WOR CLUB Austria Wien 1   0 Horn   FT  
27/01 14:00 WOR CLUB Luzern 0   1 Wohlen   FT  
27/01 14:00 WOR CLUB Maribor 2   2 Videoton   FT  
27/01 14:00 WOR CLUB Leotar   OFK Beograd   NS  
27/01 13:00 WOR CLUB Sparta Prague U21   Sezimovo Usti   NS  
27/01 13:00 WOR CLUB Michalovce   FK Poprad   NS  
27/01 13:00 WOR CLUB CFR Cluj   Kuban   NS  
27/01 13:00 WOR CLUB Grodig 3   0 St. Gallen   FT  
27/01 13:00 WOR CLUB NK Lokomotiva Zagreb 2   0 Lucko   FT  
27/01 13:00 WOR CLUB Śląsk Wrocław 1   1 Ostrava   FT  
27/01 13:00 WOR CLUB Spartak Moscow 5   0 FC Astana   FT  
27/01 12:00 WOR CLUB Midtjylland   Aarhus   NS  
27/01 12:00 WOR CLUB Sigma Olomouc B   HFK Olomouc   NS  
27/01 11:00 WOR CLUB Karvina   Zilina   NS  
27/01 10:00 WOR CLUB Rudes   NK Inter Zapresic   NS  
27/01 10:00 WOR CLUB Zaglebie Sosnowiec   Tychy   NS  
27/01 09:30 WOR CLUB Plzen   Vysehrad   NS  
27/01 00:00 WOR CLUB Fort Lauderdale   Shakhtar   NS  
26/01 23:30 WOR CLUB Vitoria   Tianjin SongJiang   NS  
26/01 21:00 WOR CLUB Defensor Sp.   Rentistas   NS  
26/01 18:00 WOR CLUB Austria Salzburg 2   1 St. Florian   FT  
26/01 18:00 WOR CLUB Fortuna 05 2   5 Stadlau (Aut)   FT  
26/01 17:30 WOR CLUB Gersthofer 2   0 Vosendorf   FT  
26/01 17:15 WOR CLUB FC Flora Tallinn 0   0 Infonet   FT  
26/01 17:00 WOR CLUB Steaua Bucharest 2   0 Ujpest   FT  
26/01 16:00 WOR CLUB BW Linz 1   2 SKN St. Pölten   FT  
26/01 15:00 WOR CLUB SC Farense 2   3 Mattersburg   FT  
26/01 15:00 WOR CLUB Lilleström   Grasshoppers   NS  
26/01 15:00 WOR CLUB Kuban 0   1 Enisey   FT  
26/01 15:00 WOR CLUB Grasshoppers 3   3 Lilleström   FT  
26/01 15:00 WOR CLUB Anzhi   Henan Construction   NS  
26/01 14:30 WOR CLUB Sturm 1   2 Thun   FT  
26/01 14:00 WOR CLUB Senica 4   1 Sala   FT  
26/01 13:30 WOR CLUB AC Wolfsberger 2   3 Vardar   FT  
26/01 13:30 WOR CLUB Bielefeld 1   1 MTK Budapest   FT  
26/01 13:30 WOR CLUB Vasas 2   0 Myjava   FT  
26/01 13:00 WOR CLUB NK Split 0   2 Aarau   FT  
26/01 13:00 WOR CLUB Thun   Sturm   NS  
26/01 13:00 WOR CLUB Gorica 0   1 NK Rudar   FT  
26/01 13:00 WOR CLUB Aris 1   1 Dinamo Bucharest   FT  
26/01 12:00 WOR CLUB Podbrezova   L. Mikulas   NS  
26/01 10:30 WOR CLUB Zalgiris   Metta/LU   NS  
26/01 10:00 WOR CLUB Liberec   FC Spartak Trnava   NS  
26/01 10:00 WOR CLUB Dukla Prague   Ruzomberok   NS  
25/01 19:30 WOR CLUB Bohemians D.   Cabinteely   NS  
25/01 19:30 WOR CLUB Leixlip United (Irl)   Shelbourne   NS  
25/01 16:00 WOR CLUB Schaffhausen 4   2 Dietikon   FT  
25/01 15:00 WOR CLUB Puskás Academy 0   1 Suwon   FT  
25/01 15:00 WOR CLUB Dynamo Kiev 1   1 Munich 1860   FT  
25/01 13:00 WOR CLUB Domzale 2   1 Austria Klagenfurt   FT  
25/01 13:00 WOR CLUB Ried 1   1 Zurich   FT  
25/01 12:00 WOR CLUB FC Krasnodar   Zhetysu Taldykorgan   NS  
24/01 16:00 WOR CLUB Union Berlin 1   3 Dortmund   FT  
24/01 15:30 WOR CLUB Jiangsu Shuntian 2   3 Dynamo Kiev   FT  
24/01 14:30 WOR CLUB Karlsruher 1   0 Freiburg   FT  
24/01 14:30 WOR CLUB Kaiserslautern 1   0 Cracovia   FT  
24/01 14:00 WOR CLUB Essen 3   0 Lübeck   FT  
24/01 14:00 WOR CLUB Santa Cruz 3   1 Flamengo   FT  
24/01 13:30 WOR CLUB Thun 1   3 RB Leipzig   FT  
24/01 12:00 WOR CLUB Kristiansund   Molde   NS  
24/01 12:00 WOR CLUB Hammarby   KuPS   NS  
23/01 19:00 WOR CLUB Fort Lauderdale   Corinthians   NS  
23/01 17:00 WOR CLUB Sturm 4   1 Young Boys   FT  
23/01 15:30 WOR CLUB Munich 1860 2   1 Pandurii Tg. Jiu   FT  
23/01 13:30 WOR CLUB Thun 3   1 Lechia   FT  
23/01 13:30 WOR CLUB Bielefeld 1   1 Grodig   FT  
23/01 13:00 WOR CLUB Vasalunds IF 5   4 AIK Stockholm   FT  
23/01 13:00 WOR CLUB Ujpest 1   2 1. FC Nürnberg   FT  
23/01 13:00 WOR CLUB St. Gallen 1   0 Dusseldorf   FT  
23/01 13:00 WOR CLUB Györ ETO FC   S. Bratislava B   NS  
23/01 13:00 WOR CLUB Fredrikstad FK   Moss   NS  
23/01 12:30 WOR CLUB Podbrezova   Presov   NS  
23/01 12:00 WOR CLUB Örebro SK   Djurgården   NS  
23/01 12:00 WOR CLUB Slavia Prague   Liberec   NS  
23/01 12:00 WOR CLUB Kongsvinger   Vålerenga   NS  
23/01 12:00 WOR CLUB Sokolov   Ceske Budejovice   NS  
23/01 11:00 WOR CLUB Ruzomberok   Kosice   NS  
23/01 11:00 WOR CLUB Senica   Hlucin   NS  
23/01 11:00 WOR CLUB Norrkoping   FC Flora Tallinn   NS  
23/01 11:00 WOR CLUB Debrecen   Michalovce   NS  
23/01 11:00 WOR CLUB Kfum Oslo   Moss   NS  
23/01 10:30 WOR CLUB Fremad Amager   Vanløse   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Lech   Suwalki   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Liberec   Slovan Bratislava   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Pisek   1.FK Pribram   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Pogon Szczecin   Kotwica Kolobrzeg   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Polonia Bytom   Katowice   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Szigetszentmiklosi   Paks   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Thai Port   Gwangju Fc   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB Trencin   Slovacko   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB NK Inter Zapresic   Teplice   NS  
23/01 10:00 WOR CLUB FC Spartak Trnava   Sigma Olomouc   NS  
23/01 09:45 WOR CLUB Sered   Velky Meder   NS  
23/01 09:15 WOR CLUB FC Trenkwalder Admira   DVTK   NS  
23/01 09:00 WOR CLUB Skalica   Rohoznik   NS  
22/01 18:30 WOR CLUB Rapperswil 0   0 Young Fellows Juventus   FT  
22/01 18:00 WOR CLUB Östers 2   0 Helsingborg   FT  
22/01 17:00 WOR CLUB Aalesund 3   1 Brattvag   FT  
22/01 15:30 WOR CLUB JK Sillamae Kalev 0   1 JK Trans Narva   FT  
22/01 15:15 WOR CLUB HJK Helsinki 1   0 Infonet   FT  
22/01 15:00 WOR CLUB Plzen 1   2 Ludogorets   FT  
22/01 15:00 WOR CLUB Roskilde 1   2 Brondby   FT  
22/01 15:00 WOR CLUB Dinamo Moscow 2   0 Mattersburg   FT  
22/01 15:00 WOR CLUB Dnipro 0   0 Zurich   FT  
22/01 15:00 WOR CLUB Grasshoppers 1   2 Furth   FT  
22/01 14:00 WOR CLUB St. Florian 1   0 SKN St. Pölten   FT  
22/01 13:00 WOR CLUB Nordsjaelland 4   2 Elfsborg   FT  
22/01 13:00 WOR CLUB Slavia Prague   Vysehrad   NS  
22/01 13:00 WOR CLUB St. Pauli 5   0 Vaduz   FT  
22/01 13:00 WOR CLUB Hjørring 4   2 Hobro   FT  
22/01 12:30 WOR CLUB Esbjerg   Lyngby   NS  
22/01 12:00 WOR CLUB Stabaek   Follo   NS  
22/01 12:00 WOR CLUB Viborg   Aarhus   NS  
22/01 12:00 WOR CLUB Honka   Haka   NS  
22/01 12:00 WOR CLUB Wisła Kraków   Zilina   NS  
22/01 10:30 WOR CLUB Dukla Prague U21   Zizkov   NS  
22/01 10:00 WOR CLUB Sparta Prague   Vlasim   NS  
22/01 10:00 WOR CLUB Nitra   Myjava   NS  
22/01 10:00 WOR CLUB Dnipro   FSV Frankfurt   NS  
21/01 23:30 WOR CLUB Aragua   Urena   NS  
21/01 23:30 WOR CLUB Ceara   Flamengo   NS  
21/01 15:30 WOR CLUB NK Rovinj 1   5 Istra 1961   FT  
21/01 15:30 WOR CLUB Karlsruher 1   0 Pandurii Tg. Jiu   FT  
21/01 15:00 WOR CLUB Basel 1   1 Freiburg   FT  
21/01 15:00 WOR CLUB Luzern 1   2 Dynamo Kiev   FT  
21/01 14:30 WOR CLUB Zenit Petersburg 4   1 Al Jaish   FT  
21/01 14:00 WOR CLUB NK Inter Zapresic 1   3 NK Slaven Koprivnica   FT  
21/01 13:30 WOR CLUB Nk Dinamo Zagreb 0   0 NK Celje   FT  
21/01 13:00 WOR CLUB Aalborg   Hobro   NS  
21/01 13:00 WOR CLUB Spartak Moscow 1   0 Henan Construction   FT  
21/01 13:00 WOR CLUB Grodig 0   2 1. FC Nürnberg   FT  
21/01 13:00 WOR CLUB Midtjylland   Skive   NS  
21/01 11:00 WOR CLUB Sonderjyske   Fredericia   NS  
21/01 10:30 WOR CLUB Elche   Videoton   NS  
21/01 10:00 WOR CLUB Viitorul Constanta   FC Koper   NS  
21/01 09:30 WOR CLUB Jablonec   Zizkov   NS  
21/01 00:15 WOR CLUB Boca Juniors   Racing Club   NS  
20/01 23:45 WOR CLUB Fluminense   Internacional   NS  
20/01 23:45 WOR CLUB Corinthians   Shakhtar   NS  
20/01 23:00 WOR CLUB Palmeiras   Libertad   NS  
20/01 23:00 WOR CLUB Cerro Porteno   Sao Paulo   NS  
20/01 22:00 WOR CLUB Rio Branco AC   Cruzeiro   NS  
20/01 17:30 WOR CLUB Kladno 3   5 Stechovice   FT  
20/01 16:00 WOR CLUB Linense 1   0 Dynamo Kiev   FT  
20/01 15:00 WOR CLUB Sion 0   4 CSKA Moscow   FT  
20/01 14:30 WOR CLUB Thun 0   0 Paderborn   FT  
20/01 14:00 WOR CLUB Horn 0   0 NK Lokomotiva Zagreb   FT  
20/01 14:00 WOR CLUB Rapid Vienna 2   1 Parndorf   FT  
20/01 13:30 WOR CLUB Bologna 0   0 FC Chiasso   FT  
20/01 13:30 WOR CLUB Maribor 2   2 Zalaegerszeg   FT  
20/01 13:30 WOR CLUB RB Leipzig 3   1 St. Gallen   FT  
20/01 13:30 WOR CLUB Slovacko 2   0 Trinec   FT  
20/01 13:00 WOR CLUB Gorica 2   1 Austria Klagenfurt   FT  
20/01 13:00 WOR CLUB Karvina 2   2 FC Zbrojovka Brno   FT  
20/01 13:00 WOR CLUB Sparta Prague 3   4 Trencin   FT  
20/01 12:00 WOR CLUB Lanus   Velez Sarsfield   NS  
20/01 11:00 WOR CLUB Zaglebie   Chrobry Glogow   NS  
20/01 11:00 WOR CLUB Liberec   Sezimovo Usti   NS  
20/01 10:00 WOR CLUB Dnipro   Rodinghausen (Ger)   NS  
20/01 10:00 WOR CLUB Slavia Prague   FK Usti nad Labem   NS  
20/01 10:00 WOR CLUB Ceske Budejovice   Dukla Prague   NS  
20/01 10:00 WOR CLUB Altach   Teplice   NS  
19/01 18:05 WOR CLUB Dortmund 3   1 Sparta Prague   FT  
19/01 17:30 WOR CLUB Anif 8   0 Eugendorf   FT  
19/01 17:30 WOR CLUB Erfurt   Köln   NS  
19/01 17:00 WOR CLUB Young Boys 2   2 Steaua Bucharest   FT  
19/01 17:00 WOR CLUB Olhanense 0   2 Dinamo Moscow   FT  
19/01 17:00 WOR CLUB Olhanense 0   0 Dynamo Kiev 17  IP  
19/01 16:00 WOR CLUB FC Zbrojovka Brno 2   1 Dunajska Luzna   FT  
19/01 16:00 WOR CLUB LASK Linz 5   2 Stadl Paura   FT  
19/01 15:30 WOR CLUB Duisburg 1   0 Plzen   FT  
19/01 15:00 WOR CLUB Kazan   Mattersburg   NS  
19/01 14:30 WOR CLUB Videoton 0   0 Kaiserslautern   FT  
19/01 14:00 WOR CLUB Leverkusen 1   2 Bochum   FT  
19/01 13:30 WOR CLUB Sturm 1   0 SC Magna Wr. Neustadt   FT  
19/01 13:30 WOR CLUB FC ViOn Zlate Moravce 2   2 Pohronie   FT  
19/01 13:00 WOR CLUB Austria Wien 0   2 Heidenheim   FT  
19/01 13:00 WOR CLUB Inter Baku 0   2 Slovan Bratislava   FT  
19/01 12:00 WOR CLUB Podbrezova   Sala   NS  
19/01 11:00 WOR CLUB Gornik Zabrze   Legnica   NS  
19/01 11:00 WOR CLUB Jagiellonia   Suwalki   NS  
19/01 10:00 WOR CLUB Nitra   Nove Zamky   NS  
19/01 10:00 WOR CLUB Ufa   Lech   NS  
18/01 19:00 WOR CLUB Bielefeld   Schalke   NS  
18/01 15:00 WOR CLUB Luzern   Freiburg   NS  
18/01 15:00 WOR CLUB Freiburg 1   1 Luzern   FT  
18/01 15:00 WOR CLUB Din. Kiev B 0   3 FC Viktoria Koln   FT  
18/01 14:00 WOR CLUB Borussia Mönchengladbach II 1   0 SC Fortuna Köln   FT  
18/01 14:00 WOR CLUB NK Slaven Koprivnica 0   3 Viitorul Constanta   FT  
18/01 13:00 WOR CLUB Biel 4   3 Paderborn   FT  
18/01 10:00 WOR CLUB FC Koper   NK Inter Zapresic   NS  
17/01 21:30 WOR CLUB Santa Fe   Fort Lauderdale   NS  
17/01 19:00 WOR CLUB Atletico-MG   Corinthians   NS  
17/01 19:00 WOR CLUB Shakhtar   Fluminense   NS  
17/01 15:00 WOR CLUB Dynamo Kiev 4   1 Skenderbeu Korca   FT  
17/01 15:00 WOR CLUB St. Pauli 1   0 Lechia   FT  
17/01 15:00 WOR CLUB Kuban 1   2 Ploiesti   FT  
17/01 15:00 WOR CLUB Jablonec 1   0 FK DAC 1904 Dunajska Streda   FT  
17/01 14:30 WOR CLUB Lakhwiya 1   2 Zenit Petersburg   FT  
17/01 14:30 WOR CLUB Wurzburger Kickers   Stuttgart   Postp.  
17/01 14:30 WOR CLUB Sturm 1   3 Hoffenheim   FT  
17/01 14:00 WOR CLUB Chemnitzer 2   3 Wolfsburg   FT  
17/01 13:00 WOR CLUB Lok. Moscow 1   0 Jeonbuk Motors   FT  
17/01 13:00 WOR CLUB Lilleström 1   0 Ullensaker/Kisa   FT  
17/01 12:00 WOR CLUB Vasalunds IF   AIK Stockholm   NS  
17/01 10:00 WOR CLUB Horn   Teplice   NS  
17/01 10:00 WOR CLUB Mlada Boleslav   Trencin   NS  
16/01 23:30 WOR CLUB Boca Juniors   Emelec   NS  
16/01 16:00 WOR CLUB Djurgården   Shanghai East Asia   NS  
16/01 15:00 WOR CLUB Luzern 1   0 Furth   FT  
16/01 15:00 WOR CLUB Dynamo Kiev 2   2 Dresden   FT  
16/01 15:00 WOR CLUB Bochum 5   2 Borussia Mönchengladbach   FT  
16/01 15:00 WOR CLUB Basel 0   2 Augsburg   FT  
16/01 14:30 WOR CLUB Darmstadt 0   1 1. FC Nürnberg   FT  
16/01 14:30 WOR CLUB Karlsruher 2   1 Bayern   FT  
16/01 14:30 WOR CLUB Kaiserslautern 0   0 Ingolstadt   FT  
16/01 14:00 WOR CLUB Dusseldorf 0   2 Preussen Munster   FT  
16/01 14:00 WOR CLUB Vaduz 0   1 Hertha   FT  
16/01 14:00 WOR CLUB Köln 0   1 Mainz   FT  
16/01 13:30 WOR CLUB Grodig   Munich 1860   NS  
16/01 13:00 WOR CLUB Austria Klagenfurt 3   1 Ritzing   FT  
16/01 13:00 WOR CLUB BFC Dynamo 2   0 Furstenwalde   FT  
16/01 13:00 WOR CLUB Aachen 2   1 SC Fortuna Köln   FT  
16/01 13:00 WOR CLUB Salzburg 2   1 LASK Linz   FT  
16/01 13:00 WOR CLUB ROW Rybnik 1   2 Karvina   FT  
16/01 13:00 WOR CLUB Gersthofer 1   3 Wiener   FT  
16/01 12:00 WOR CLUB Ried   Stadl Paura   NS  
16/01 12:00 WOR CLUB Paks   Honved   NS  
16/01 12:00 WOR CLUB Ruzomberok   Presov   NS  
16/01 12:00 WOR CLUB 1.FK Pribram   Varnsdorf   NS  
16/01 11:00 WOR CLUB Liberec   Zaglebie   NS  
16/01 10:30 WOR CLUB Ruch   Puszcza   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Innsbruck   Wattens   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Slavia Prague   Chrudim   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Debrecen   CS Gaz Metan Medias   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Deutschlandsberger   Voitsberg   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Sala   FC Spartak Trnava   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Vlasim   Dukla Prague   NS  
16/01 10:00 WOR CLUB Zilina   Slovacko   NS  
16/01 09:30 WOR CLUB L. Mikulas   FK Poprad   NS  
16/01 09:00 WOR CLUB Olympia Hradec Kralove   Hradec Kralove U21   NS  
15/01 23:00 WOR CLUB Bulleen   South Melbourne   NS  
15/01 18:00 WOR CLUB Wehen 0   1 Braunschweig   FT  
15/01 17:00 WOR CLUB Mattersburg 5   1 Sollenau   FT  
15/01 14:35 WOR CLUB Young Boys 2   1 Hamburger   FT  
15/01 14:00 WOR CLUB Thun 5   2 Lausanne   FT  
15/01 14:00 WOR CLUB Rapid Vienna 1   3 Team Fur Wien   FT  
15/01 14:00 WOR CLUB Anif 1   3 SG Sonnenhof Großaspach   FT  
15/01 14:00 WOR CLUB AC Wolfsberger 3   0 Kapfenberger SV Superfund   FT  
15/01 14:00 WOR CLUB St. Gallen 1   2 SC Austria Lustenau   FT  
15/01 13:30 WOR CLUB Grasshoppers 6   2 Aarau   FT  
15/01 13:00 WOR CLUB Austria Wien 2   2 Bremen   FT  
15/01 13:00 WOR CLUB Viborg   Skive   NS  
15/01 12:35 WOR CLUB Jeonbuk Motors   Dortmund   NS  
15/01 12:00 WOR CLUB Esbjerg   Aarhus   NS  
15/01 10:00 WOR CLUB NK Inter Zapresic   Viitorul Constanta   NS  
15/01 10:00 WOR CLUB Slavia Prague   Sezimovo Usti   NS  
15/01 09:00 WOR CLUB Hougang United   Home United   NS  
14/01 18:30 WOR CLUB Lippstadt   SC Wiedenbrück 2000   NS  
14/01 17:30 WOR CLUB Wattenscheid   Meppen   NS  
14/01 15:00 WOR CLUB Aalen   Sion   NS  
14/01 14:30 WOR CLUB Cartagena   Wurzburger Kickers   NS  
14/01 14:00 WOR CLUB NK Lokomotiva Zagreb   Teplice   NS  
14/01 12:30 WOR CLUB Montana   Sapovnela Terjola   NS  
14/01 10:00 WOR CLUB Horn   Altach   NS  
14/01 10:00 WOR CLUB Trencin   Myjava   NS  
14/01 01:30 WOR CLUB Internacional   Leverkusen   NS  
13/01 23:30 WOR CLUB Schalke   Atletico-MG   NS  
13/01 18:30 WOR CLUB Munich 1860 1   0 Austria Salzburg   FT  
13/01 18:00 WOR CLUB Bochum 4   1 Hertha   FT  
13/01 17:30 WOR CLUB Gutersloh 0   5 Bielefeld   FT  
13/01 17:00 WOR CLUB Aachen 3   5 Dusseldorf   FT  
13/01 16:00 WOR CLUB Sigma Olomouc B 4   0 GKS Jastrzebie   FT  
13/01 16:00 WOR CLUB Hannover 0   2 Stuttgart   FT  
13/01 15:30 WOR CLUB Portimonense 0   2 Wolfsburg   FT  
13/01 15:00 WOR CLUB Grodig 2   0 St. Florian   FT  
13/01 15:00 WOR CLUB Plzen 4   1 Domazlice   FT  
13/01 15:00 WOR CLUB Hammer SpVg 2   2 Schalke 04 II   FT  
13/01 15:00 WOR CLUB Sturm 3   0 Allerheiligen   FT  
13/01 14:00 WOR CLUB Ruch 2   1 Opava   FT  
13/01 14:00 WOR CLUB Luzern 2   2 Schaffhausen   FT  
13/01 14:00 WOR CLUB VFL Wolfsburg II 0   1 Viktoria Berlin (Ger)   FT  
13/01 13:45 WOR CLUB Ingolstadt 1   0 Karlsruher   FT  
13/01 13:00 WOR CLUB Jablonec 4   2 Vlasim   FT  
13/01 13:00 WOR CLUB Hirnyk Kryvyi Rih 2   5 Oleksandriya   FT  
13/01 12:00 WOR CLUB Honved   Tatabanya   NS  
13/01 11:00 WOR CLUB Leverkusen   Internacional   NS  
13/01 11:00 WOR CLUB Union Berlin   Villarreal B   NS  
13/01 10:00 WOR CLUB Sparta Prague   FK Usti nad Labem   NS  
12/01 18:00 WOR CLUB SC Wiedenbrück 2000 2   3 Paderborn   FT  
12/01 16:30 WOR CLUB Borussia Mönchengladbach 2   2 Hertha   FT  
12/01 16:00 WOR CLUB Hertha   Borussia Mönchengladbach   NS  
12/01 15:40 WOR CLUB Dortmund 4   0 Frankfurt   FT  
12/01 15:00 WOR CLUB Augsburg 1   0 Dresden   FT  
12/01 14:30 WOR CLUB Köln 2   0 FSV Frankfurt   FT  
12/01 14:00 WOR CLUB St. Gallen 6   1 Wohlen   FT  
12/01 13:30 WOR CLUB Hamburger 1   2 Erfurt   FT  
12/01 13:00 WOR CLUB Sivasspor 1   2 Borussia Mönchengladbach   FT  
12/01 12:00 WOR CLUB Utrecht   Cambuur   NS  
11/01 15:30 WOR CLUB Hannover   Hertha   NS  
11/01 15:30 WOR CLUB Hertha 1   0 Hannover   FT  
11/01 15:00 WOR CLUB Gaziantep Bld Spor 0   2 Rostock   FT  
11/01 14:30 WOR CLUB Wurzburger Kickers 2   1 Aalen   FT  
11/01 14:00 WOR CLUB Chemnitzer   Wil   NS  
11/01 13:00 WOR CLUB Ermis 3   5 Cercle Brugge   FT  
11/01 11:00 WOR CLUB Hannover   Wehen   NS  
11/01 00:30 WOR CLUB Fort Lauderdale   Schalke   NS  
10/01 22:00 WOR CLUB Leverkusen   Santa Fe   NS  
10/01 15:35 WOR CLUB Bochum 0   0 Stuttgart   FT  
10/01 15:00 WOR CLUB Sivasspor 0   0 Bremen   FT  
10/01 15:00 WOR CLUB Ingolstadt 6   1 SG Sonnenhof Großaspach   FT  
10/01 15:00 WOR CLUB Mainz 2   0 Club Brugge   FT  
10/01 14:00 WOR CLUB Dresden 1   3 Waregem   FT  
10/01 13:30 WOR CLUB Oberhausen 13   2 Westfalia Herne   FT  
10/01 13:00 WOR CLUB Aue 3   1 Bremen   FT  
09/01 17:15 WOR CLUB Hamburger 1   3 Ajax   FT  
09/01 17:15 WOR CLUB JK Tammeka Tartu 0   3 Paide Linnameeskond   FT  
09/01 16:00 WOR CLUB Breda 2   4 Kortrijk   FT  
09/01 15:30 WOR CLUB Parnu Linnameeskond 2   1 Tallinna Kalev   FT  
09/01 15:00 WOR CLUB Sturm 5   1 Kalsdorf   FT  
09/01 15:00 WOR CLUB Standard Liege 3   0 Mainz   FT  
09/01 14:30 WOR CLUB Preussen Munster 3   0 Skenderbeu Korca   FT  
09/01 14:00 WOR CLUB Rapid Vienna 9   0 Neusiedl   FT  
09/01 14:00 WOR CLUB Liberec 0   0 Chrastava   FT  
09/01 14:00 WOR CLUB Telstar 0   4 Heerenveen   FT  
09/01 13:45 WOR CLUB Tulevik   Rakvere   NS  
09/01 13:45 WOR CLUB Vijandi Tulevik 0   1 Rakvere   FT  
09/01 13:30 WOR CLUB Biel 2   3 Basel   FT  
09/01 13:00 WOR CLUB Austria Wien 3   0 Ebreichsdorf   FT  
09/01 13:00 WOR CLUB Verl 2   3 Osnabruck   FT  
09/01 13:00 WOR CLUB Aris 3   0 Neokaisareias   FT  
09/01 13:00 WOR CLUB Ried 4   2 Kapfenberger SV Superfund   FT  
09/01 12:30 WOR CLUB Utrecht   Volendam   NS  
09/01 12:30 WOR CLUB Slavia Prague   Vlasim   NS  
09/01 12:30 WOR CLUB Dessel   Eindhoven   NS  
09/01 12:00 WOR CLUB FC Flora Tallinn   JK Trans Narva   NS  
09/01 12:00 WOR CLUB 1.FK Pribram   Vysehrad   NS  
09/01 10:00 WOR CLUB Slavia Prague   Kolin   NS  
09/01 10:00 WOR CLUB Dukla Prague   Zizkov   NS  
09/01 09:30 WOR CLUB Jablonec   Jablonec nad Jizerou   NS  
09/01 09:30 WOR CLUB FK Poprad   Spisska Nova Ves   NS  
09/01 09:15 WOR CLUB Trutnov   Olympia Hradec Kralove   NS  
09/01 09:00 WOR CLUB Chayka Yubileyny   Dolgie Prudy   NS  
08/01 18:30 WOR CLUB Maastricht 1   0 Seresien   FT  
08/01 17:00 WOR CLUB Cottbus 0   2 Wolfsburg   FT  
08/01 15:30 WOR CLUB Anderlecht 1   2 Vitesse   FT  
08/01 15:00 WOR CLUB Vitesse   Anderlecht   NS  
08/01 15:00 WOR CLUB Excelsior 2   1 Lierse   FT  
08/01 14:30 WOR CLUB Antwerp 0   0 Lokeren   FT  
08/01 14:30 WOR CLUB Den Haag 0   1 Mechelen   FT  
08/01 14:30 WOR CLUB Nijmegen 3   1 Zwolle   FT  
08/01 14:00 WOR CLUB Lokeren   Antwerp   NS  
08/01 13:30 WOR CLUB Chemnitzer   De Graafschap   NS  
08/01 13:30 WOR CLUB AC Wolfsberger 3   3 LASK Linz   FT  
08/01 13:15 WOR CLUB Cambuur 2   4 Sparta Rotterdam   FT  
08/01 13:00 WOR CLUB Osnabruck 1   3 Lotte   FT  
08/01 13:00 WOR CLUB Feyenoord 3   3 Charleroi   FT  
08/01 13:00 WOR CLUB Groningen   Oostende   NS  
08/01 13:00 WOR CLUB Lotte   Osnabruck   NS  



Event Log
  • Goal for Dinamo Moscow in minute 85 [2 - 0]
  • Goal for Benfica De Luanda in minute 73 [1 - 1]
  • Goal for Dinamo Moscow in minute 36 [1 - 0]
  • Goal for Bray in minute 73 [2 - 0]
  • Goal for Bray in minute 53 [1 - 0]
  • Goal for Dynamo Kiev in minute 45 [1 - 0]
  • Goal for Zilina in minute 87 [4 - 2]
  • Goal for Dnipro in minute 3 [1 - 0]
  • Goal for Sparta Prague in minute 67 [4 - 1]
  • Goal for Sparta Prague in minute 63 by J. Sural [3 - 1]


Games Calendar
Select a day to show all games of that game day


Sound settings
Please toogle sounds settings to turn goal notification on and off

Livescore Instructions
12LiveFootball.com shows real-time soccer results for all major leagues. All games are continuously being updated, and all changes are displayed on this site instantly. There is NO need to refresh this site, as all updates are retrieved in the background. JavaScript must be enabled in order to make this site work properly.